Armastuselinn Pärnu: lugusid armastusest ja armuvalust

ARMASTUSELINN PÄRNU: LUGUSID ARMASTUSEST JA ARMUVALUST

Foto: Visit Pärnu

alates 8€/osaleja
Sobib romantiliseks jalutuskäiguks 1 h 15 min Sobib kingituseks

Armastuse radadel Pärnus

Armastusele, õnnelikule ja õnnetule, kuulsale ja kuulsusetule pühendatud ekskursioon, kus pajatatakse Pärnuga seotud inimeste armastuslugudest, nii õnnelikest kui ka meeleheitlikest, aga meenutatakse sedagi, kus pärnakaid läbi aegade on paari pandud ning juhatatakse osalejad ka legendide radadele. Loomulikult jagatakse ka nippe, mille abil oma armastust tugevdada. Ekskursioonil kuulete nii Konstantin Pätsi ja Helma Peedi, Barbaruste kui ka teiste tuntud Pärnu inimeste armastuslugusid. Lisaks pajatame ka abielutavadest ning levinud kaasavarast vanadel aegadel.

Jalgsiekskursioon Pärnu vanalinnas

Mõnus jalutuskäik Pärnu vanalinnas, mis jutustab tuntud ja vähemtuntud pärnakate armulugudest, teeb tagasivaate omaaegsetesse abiellumise kommetesse ning räägib lähemalt ka ühest kiremõrva loost.

Lisavõimalused

Soovi korral ootab teid ekskursiooni lõpus kas kuum tee või klaasike kihisevat koos magusa üllatusega.

Hinnakiri

Privaattuur (kuni 2 osalejat) 1h koos romantilise korvikesega 50€ 4 osalejat tuuril 15€ / osaleja 6 osalejat tuuril 10€ / osaleja 8+ osalejat tuuril 8€ / osaleja

Soovid tulla tuurile? Võta ühendust!

Vaata ka teisi tuure

Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioone Pärnus igale huvilisele: traditsioonilistest tuuridest kuni teema- ja maitsetuurideni välja.

al 8€

/osaleja
JALGSIEKSKURSIOON

Giidiga ekskursioon "Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus"

Lugusid täis jalutuskäik pajatab nii kaugemast kui ka lähemast ajast ning tutvustab kuurortlinna uue, vahest ka ootamatu nurga alt.

al 15.50€

/osaleja
AJALUGU

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas koos Punase Torni ringpanoraamkino külastusega

Avasta Pärnu rikkalik ajalugu koos põnevate lugude ja legendidega jalutuskäigul mööda vanalinna ning külasta Pärnu ainsat säilinud keskaegse linnakindlustuse osa - Punast Torni.

al 8€

/osaleja
KULTUUR JA AJALUGU

Giidiga Pärnu ajaloo vägevate naiste radadel

Millega naised end Pärnu ja Eesti ajalukku kirjutasid ja kes need naised olid? Ekskursioon viib huvilised põnevate ja silmapaistvate naiste radadele läbi Pärnu kesklinna ning jutustab nende lugusid.
Comments are closed.