Lõbus ja meeleolukas õlletuur Pärnus

LÕBUS JA MEELEOLUKAS ÕLLETUUR PÄRNUS

alates 37,50€/osaleja
Sisaldab degusteerimist ja snäkke kuni 3 tundi vanusepiirang 18+ Kolm erinevat peatuspaika Õlleteemalised mängud

"Kroonitud ja kroonimata peadele"

Esimesed andmed õlle pruulimisest Pärnus pärinevad aastast 1562. Kahtlemata oli õlu Pärnus varemgi tuntud. Õlut pruuliti Pärnus hoolega ning võideti ka mitmeid auhindu. Mõned pidasid Pärnu õlut soolaseks, teised kiitsid taevani. Oli mis ta oli, aga huvitavate nimedega õllesid tuli Pärnust hulganisti ning nii mõnelegi mõeldi juurde ka toredaid hüüdlauseid. Nii ilutseski näiteks Õllekuninga pudelil lipukiri “Kroonitud ja kroonimata peadele”. Lõbus ja meeleolukas tuur viib osalejad avastama Pärnu õlletootmise ajalugu ning kohalikku õllekultuuri. Teeme tutvust nii kohaliku õllega, külastame üht populaarset lokaali ning räägime juttu tõelise õllede asjatundjaga. Ei puudu ka huvitavad lood ning spetsiaalselt tuuri jaoks loodud mängud. Tuur sisaldab kokku seitsme õlle degusteerimist kolmes erinevas peatuspaigas ning näkse. Tuuri kestuseks on orienteeruvalt kolm tundi. Antud ekskursioon sobib kõige paremini väiksematele, kuni 10-liikmelistele seltskondadele. Suurematel gruppidel palume lahkesti ühendust võtta – leiame sobiva lahenduse! Kellele ja millal tuur sobib? • Sünnipäevaks • Kultuurseks poissmeeste õhtuks • Tegelikult leiab põhjuse alati ning tuuril osalemiseks ei pea olema tingimata kirglik õllefänn NB! Tuuril osalemiseks peab olema vähemalt 18-aastane. Mida ekskursioon sisaldab ? • Vähemalt kuue erineva õlle degusteerimist • Soolaseid snäkke / suupisteid • Kolme peatuspaika • Õlleteemalisi lauamänge • Giiditeenust Tuuri on võimalik tellida nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Vaatamisväärsused

Õllepruulimise ja tarbimisega seotud ajaloolised paigad Pärnus - kõrtside piirkond, Pulsi õlletehas, tuntud lokaalid

Professionaalne giid

Tuuri viib läbi atesteeritud giid Veronika Meibaum

Õlle pruulimisest ja tarbimisest

Ekskursioon viib huvilised Pärnu õlletootmise ja -tarbimise ajaloolistele radadele ning tutvustab kuurortlinna kaasaegset õllekultuuri.

Vanusepiirang

Ekskursioonil osaleja peab olema vähemalt 18-aastane. Giidil on õigus küsida vanust tõendavat dokumenti

Hinnakiri

Grupp kuni 5 osalejat / 225€ / 45€ osaleja Grupp kuni 10 osalejat / 375€ / 37,50€ osaleja - Täpse hinna saamiseks palume võtta ühendust -

Tundub huvitav? Broneeri ekskursioon juba täna!
“Suured tänud! Poisid olid väga vaimustuses tuurist. Mõnede sõnutsi parem, kui kardisõit. Jätkake samas vaimus!”
Mario Mägi
Tuuril osaleja

Vaata ka teisi tuure

Vali meie tuuride hulgast endale huvipakkuv

al 24€

/osaleja
ELEKTRITÕUKERATASTEL

Elektritõukeratastel Pärnut avastama

Ainulaadne ekskursioon Pärnus elektritõukeratastel. Kiire ja põnev viis avastada kesklinn, jõe äärne ning ajalooline kuurordiala giidi saatel.

al 8€

/osaleja
JALGSITUUR

Giidiga ekskursioon "Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus"

Lugusid täis jalutuskäik pajatab nii kaugemast kui ka lähemast ajast ning tutvustab kuurortlinna uue, vahest ka ootamatu nurga alt.

al 18,50€

/osaleja
JALGRATASTEL

Avasta Pärnut jalgratastel koos giidiga

Kui soovid avastada Pärnut kiiresti ja põnevalt, siis see tuur on just Sulle!
Comments are closed.