Lastesõbralik ekskursioon Pärnu vanalinnas

LASTESÕBRALIK GIIDIGA EKSKURSIOON PÄRNU VANALINNAS

alates 8€/osaleja
Ideaalne lastele 1 tund Jalgsiekskursioon Lõbus ja mänguline Sünnipäevapeo idee

Lõbus ja mänguline ekskursioon lastele

Kuidas muuta oma lapse sünnipäev 🎂🥳 lõbusaks, harivaks ja meeldejäävaks? Saada sünnipäevalised giidiga tuurile mööda Pärnu vanalinna! Lisaks uutele ja põnevatele teadmistele oma kodulinnast, saavad lapsed ka aktiivsete tegevuste osaliseks, mis giid on ette valmistanud. Tuuril saame muuhulgas teada, miks seisab rong keset linna, miks Punane torn on valge, kas Pärnus veel torne oli, mis kummalised triibud need Martensi väljakul on. Ühtlasi mõõdame üle Pärnu kõige lühema tänava, otsime üles Rootsi kuningas Karl XII hobuseraua ning arutleme selle üle, miks Tallinna Värav vaatab vales suunas. Ekskursioon sobib nii laste sünnipäevapeo osaks kui ka noortele õppuritele kooliprogrammi rikastamiseks ning huvi tekitamiseks kodulinna ajaloo vastu. Iga tuuriline saab kleepsu rinda ning ekskursiooni lõppedes ka suu magusaks!

Tähtsaimad vaatamisväärsused

Vaatame üle Pärnu olulisemad vaatamisväärsused ja räägime, millega tegu

Sõbralik giid

Ekskursiooni viib läbi õpetajatöö kogemusega kolme lapse ema Veronika Meibaum

Lõbusad lood lastele arusaadavas keeles

Arvestame tuuril oma noorte kuulajatega ning räägime asjadest lihtsalt ning arusaadavalt. Lisaks kasutame ka illustratiivset materjali.

Aktiivne ja kaasav

Teame, et väike inimene ei jaksa kaua paigal seista ning juttu kuulata. Seetõttu on meie ekskursioon tempokas ning sisaldab ka erinevaid toredaid aktiivseid tegevusi.

Hinnakiri

60€ / grupp (1-7 osalejat) 8+ osalejat tuuril 8€ / osaleja LISATEENUSED: Soovi korral on võimalik külastada ka Punast torni koos ringpanoraamkinoga. Pileti hind 5€/õpilane.

Tundub huvitav? Broneeri ekskursioon juba täna!

Vaata ka teisi tuure

Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioone Pärnus igale huvilisele: traditsioonilistest tuuridest kuni teema- ja maitsetuurideni välja.

al 10€

/osaleja
JALGSIEKSKURSIOON

Giidiga ekskursioon "Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus"

Lugusid täis jalutuskäik pajatab nii kaugemast kui ka lähemast ajast ning tutvustab kuurortlinna uue, vahest ka ootamatu nurga alt.

al 16.50€

/osaleja
AJALUGU

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas koos Punase Torni ringpanoraamkino külastusega

Avasta Pärnu rikkalik ajalugu koos põnevate lugude ja legendidega jalutuskäigul mööda vanalinna ning külasta Pärnu ainsat säilinud keskaegse linnakindlustuse osa - Punast Torni.

al 10€

/osaleja
KULTUUR JA AJALUGU

Giidiga Pärnu ajaloo vägevate naiste radadel

Millega naised end Pärnu ja Eesti ajalukku kirjutasid ja kes need naised olid? Ekskursioon viib huvilised põnevate ja silmapaistvate naiste radadele läbi Pärnu kesklinna ning jutustab nende lugusid.
Comments are closed.