Giidituur “Vabariigi sünniradadel Pärnus”

alates 10€/osaleja
Jalgsituur Pärnu kesklinnas 1 h Algus Iseseisvuse väljakult

Sõna läks välja Pärnust ...

Kas teadsid, et Iseseisvuse manifest loeti esmakordselt ette just Pärnus? Meenutame, millised sündmused eelnesid vabariigi väljakuulutamisele ning kuidas ikkagi juhtus nii, et manifest just Pärnus ette loeti? Kes olid need isikud Eesti iseseisvumise taga, kuidas manifest Pärnusse toimetati ning kus ja kuidas seda trükiti? Need ja teisedki küsimused saavad ekskursiooni käigus vastuse.

Hinnakiri

75€ / grupp (1-7 osalejat) 8+ osalejat tuuril 10€ / osaleja

Vaata ka teisi tuure

Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioone Pärnus igale huvilisele: traditsioonilistest tuuridest kuni teema- ja maitsetuurideni välja.

al 10€

/osaleja
JALGSIEKSKURSIOON

Giidiga ekskursioon "Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus"

Lugusid täis jalutuskäik pajatab nii kaugemast kui ka lähemast ajast ning tutvustab kuurortlinna uue, vahest ka ootamatu nurga alt.

al 16.50€

/osaleja
AJALUGU

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas koos Punase Torni ringpanoraamkino külastusega

Avasta Pärnu rikkalik ajalugu koos põnevate lugude ja legendidega jalutuskäigul mööda vanalinna ning külasta Pärnu ainsat säilinud keskaegse linnakindlustuse osa - Punast Torni.

al 10€

/osaleja
KULTUUR JA AJALUGU

Giidiga Pärnu ajaloo vägevate naiste radadel

Millega naised end Pärnu ja Eesti ajalukku kirjutasid ja kes need naised olid? Ekskursioon viib huvilised põnevate ja silmapaistvate naiste radadele läbi Pärnu kesklinna ning jutustab nende lugusid.

One Comment

  1. Kas teadsid? Pärnu on Eesti Vabariigi sünnilinn - VisitParnu

    […] Sel aastal on võimalus osa saada vabariigi sünnilugu jutustavast laternatuurist „Vabariigi sünniradadel Pärnus“, kus avatakse põnevaid seikasid, kuidas juhtus nii, et manifest just Pärnus ette loeti ja kes olid need isikud selle taga, tänu kellele Eesti iseseisvumine teoks sai. Loe tuuri kohta lähemalt siit. […]

Comments are closed.