Romantiline giidituur kahele mööda Sauga ja Pärnu jõge koos piknikukorviga

ROMANTILINE GIIDITUUR PAADIL KOOS PIKNIKUKORVIGA

Foto: Fishing Village

alates al 199€/ reis
Kohtinguidee kuni 1,5 tundi Sobib kingituseks Paadiga Piknikukorv

Romantiline paadireis kahele

Luba endale ja oma armsamale romantiline paadisõit mööda Sauga ja Pärnu jõgesid koos kohalikke maitseid täis piknikukorviga. Kas teadsid, et Pärnu linn asutati tegelikult justnimelt Sauga (tollase Penona) jõe kaldal, seal, kus praegu asub Vana-Pärnu? Niisiis avaneb meil võimalus seigelda just seal, kus 770-aastase ajalooga linn oma alguse sai. Tee peale jäävad nii Sauga mõis, lennuväli, keskaega ulatuv kalmistu, Beti ait ja Siimu sild. Ja jõuamegi välja Pärnu jõele, kust avaneb ilus vaade vanalinnale ja jahisadamale. Põikame sisse Vallikääru ja piilume Tallinna Väravat ning käime ära ka kuulsate Pärnu muulide juures. Paadireisi ajal räägib giid lugusid olnud aegadest ja tänapäevast ning tutvustab Pärnu linna uue nurga alt. NB! Tuurile mahub mugavalt kuni kaks täiskasvanut osalejat. Suurematel gruppidel palume võtta ühendust - leiame lahenduse!

Romantiline paadireis

Üllata oma armsamat romantilise paadisõiduga mööda Sauga ja Pärnu jõgesid

Piknikukorv

Fishing Village poolt kokku pandud piknikukorv kohalikest maitsetest

Hinnakiri

Kuni 2 osalejat alates 199€ / ekskursioon Hind sisaldab giiditeenust, paadi renti koos kapteniga ning piknikukorvi Palume hinna täpsustamiseks võtta ühendust

Soovid tulla tuurile? Võta ühendust!

Vaata ka teisi tuure

Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioone Pärnus igale huvilisele: traditsioonilistest tuuridest kuni teema- ja maitsetuurideni välja.

al 10€

/osaleja
JALGSIEKSKURSIOON

Giidiga ekskursioon "Tõestisündinud lood ja uskumatud legendid Pärnus"

Lugusid täis jalutuskäik pajatab nii kaugemast kui ka lähemast ajast ning tutvustab kuurortlinna uue, vahest ka ootamatu nurga alt.

al 16,50€

/osaleja
AJALUGU

Giidiga ekskursioon Pärnu vanalinnas koos Punase Torni ringpanoraamkino külastusega

Avasta Pärnu rikkalik ajalugu koos põnevate lugude ja legendidega jalutuskäigul mööda vanalinna ning külasta Pärnu ainsat säilinud keskaegse linnakindlustuse osa - Punast Torni.

al 10€

/osaleja
KULTUUR JA AJALUGU

Giidiga Pärnu ajaloo vägevate naiste radadel

Millega naised end Pärnu ja Eesti ajalukku kirjutasid ja kes need naised olid? Ekskursioon viib huvilised põnevate ja silmapaistvate naiste radadele läbi Pärnu kesklinna ning jutustab nende lugusid.
Comments are closed.