Meist

Pärnu Private Tours

Pärnu Private Tours on 2019. aastal loodud bränd, mille missiooniks on pakkuda põnevaid, kvaliteetseid ning mitmekesiseid ekskursioone Pärnu linnas ja maakonnas. Giid Veronika Meibaum on atesteeritud Romantilise Rannatee, Pärnu linna ning Pärnu Muuseumi giid. Meie kogemustepagasis leidub nii sünnipäevaseltskondadele, kursuse kokkutulekutele, kruiisituristidele kui ka välisajakirjanikele tehtud ekskursioone. Ekskursioonidele on oodatud kõik huvilised vanusest ja elukohast sõltumata. Meie tuure on võimalik tellida nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Vajadusel pakume ekskursioone ka teistes võõrkeeltes usaldusväärsete partnerite abiga. Teeme koostööd erinevate teenusepakkujate ning vajadusel ka teiste giididega, et pakkuda teile sobivat lahendust ja parimat elamust.

Veronika Meibaum

Atesteeritud giid
Olen erinevaid ekskursioone teinud juba alates 2013. aastast, kui alustasin Romantilise Rannatee loodus- ja kultuurigiidina. 2014. aastal sooritasin Pärnu linna ja maakonna giidide atestatsiooni ning alates 2019. aastast teen tuure oma brändi Pärnu Private Tours nime all. Olen olnud Pärnu Giidide Ühingu juhatuse liige 2019-2021 ning alates 2022. aastast olen Eesti Giidide Liidu esinaine.

Meie missioon

Me pingutame selle nimel, et muuta Sinu ekskursioon elamuseks

Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioonidest koos professionaalse giidiga – alates traditsioonilistest kuni maitseelamustuurideni välja. Meie arvates ei pea olema ekskursioon igav ja kuiv. Just selle pärast kuuled meie tuuridel palju põnevaid lugusid ja legende, sekka ka ajaloolist tõde ning olulisi fakte.
Erinevaid tuure oleme teinud juba alates 2013. aastast ning meie klientideks on olnud nii vip-üksikreisijad, sünnipäevaseltskonnad, korporatiivkliendid, kruiisituristid aga ka välisajakirjanikud ja reisikorraldajad.

Me pingutame selle nimel, et muuta Sinu ekskursioon elamuseks. Tule ja avasta Pärnu koos Pärnu Private Toursiga!

Koostööprojektid

Oleme aidanud tutvustada Pärnut ja Pärnumaad paljudele suunamudijatele nii Eestist kui ka välismaalt ning võõrustanud näiteks järgmiste väljaannete ajakirjanikke:

– Домашний очаг / Venemaa, 2017

– Boss Life / Venemaa, 2016

– Zew Północy / Poola, 2020

– I´mperfekt / Läti 2020

– Santa / Läti 2021

– Voyage & Inrikes / Rootsi 2022

– Wochenende Kultur & Leben / Šveits 2022

Tunnustus

2021. aastal nomineeriti Pärnu Private Tours Pärnumaa aasta turismiarendaja auhinnale.

Hea eeskuju saadiku stipendium

Pärnu Private Tours annab koostöös Surju Kooliga välja stipendiumit “Hea eeskuju saadik”

Stipendiumi statuudi kohaselt määratakse see õpilasele, kes on:
– särav ja julge esineja
– kes on edukas võõrkeeleõppes
– kes väärtustab ja kannab edasi kohalikke traditsioone, kultuuri- või ajaloopärandit
– kes kujundab paikkonna ja oma kooli positiivset mainet
– kes osaleb aktiivselt huvihariduses koolis või väljaspool kooli

Miks ma hakkasin giidiks?

Minu nimi on Veronika Meibaum. Väikese tüdrukuna veetsin palju aega Pärnu Vallikääru ümbruses mängides. Mulle meeldis seigelda vanade puude vahel ja joosta treppidest üles-alla, lastes fantaasial lennata. Sellest lapsikust õhinast kasvas ajapikku välja sügavam huvi oma kodulinna loo vastu. Eks oli sellel oma roll ka minu toredatel ajalooõpetajatel, kes suutsid tekitada huvi möödunud aegade vastu. Giidina pakub mulle suurt rõõmu, kui ma saan jagada oma teadmisi ning üllatada mõne põneva ja meeldejääva looga. Samas pakub iga ekskursioon giidile tohutult väljakutset. Meenub üks kord, kui sattusin ca 40-liikmelise grupiga ootamatu vihmasaju kätte. Vett tuli nõnda, et ainuke mõistlik lahendus oli varjuda Tallinna Väravate alla. Paraku ei olnud vihmasaju lõppu näha ning appi tuli võtta kõik oma teadmised, oskused ja vahendid, mis kaasas olid, et ekskursioon siiski läbi viia, olgugi, et ainult ühe koha peal seistes. Osalejad jäid väga rahule ning ovatsioonid ei tahtnud vaibuda. Aga olen pidanud ka juhuslikule möödujale esmaabi osutama ja välisturistile mett poest ostma.

Võta meiega ühendust