Meist

Miks ma hakkasin giidiks?

Minu nimi on Veronika Meibaum. Väikese tüdrukuna veetsin palju aega Pärnu Vallikääru ümbruses mängides. Mulle meeldis seigelda vanade puude vahel ja joosta treppidest üles-alla, lastes fantaasial lennata. Sellest lapsikust õhinast kasvas ajapikku välja sügavam huvi oma kodulinna loo vastu. Eks oli sellel oma roll ka minu toredatel ajalooõpetajatel, kes suutsid tekitada huvi möödunud aegade vastu. Giidina pakub mulle suurt rõõmu, kui ma saan jagada oma teadmisi ning üllatada mõne põneva ja meeldejääva looga. Samas pakub iga ekskursioon giidile tohutult väljakutset. Meenub üks kord, kui sattusin ca 40-liikmelise grupiga ootamatu vihmasaju kätte. Vett tuli nõnda, et ainuke mõistlik lahendus oli varjuda Tallinna Väravate alla. Paraku ei olnud vihmasaju lõppu näha ning appi tuli võtta kõik oma teadmised, oskused ja vahendid, mis kaasas olid, et ekskursioon siiski läbi viia, olgugi, et ainult ühe koha peal seistes. Osalejad jäid väga rahule ning ovatsioonid ei tahtnud vaibuda. Aga olen pidanud ka juhuslikule möödujale esmaabi osutama ja välisturistile mett poest ostma.

Tunnustus

2021. aasta Pärnumaa aasta turismiarendajaks nomineerimine

Koostööprojektid

Oleme aidanud tutvustada Pärnut ja Pärnumaad paljudele suunamudijatele nii Eestist kui ka välismaalt ning võõrustanud näiteks järgmiste väljaannete ajakirjanikke: - Домашний очаг / Venemaa, 2017 - Boss Life / Venemaa, 2016 - Zew Północy / Poola, 2020 - Santa / Läti 2021 - I´mperfekt / Läti 2020

Meie missioon

Me pingutame selle nimel, et muuta Sinu ekskursioon elamuseks Pärnu Private Tours pakub mitmekesist valikut ekskursioonidest koos professionaalse giidiga – alates traditsioonilistest kuni maitseelamustuurideni välja. Meie arvates ei pea olema ekskursioon igav ja kuiv. Just selle pärast kuuled meie tuuridel palju põnevaid lugusid ja legende, sekka ka ajaloolist tõde ning olulisi fakte. Erinevaid tuure oleme teinud juba üle seitsme aasta ning meie klientideks on olnud nii vip-üksikreisijad, sünnipäevaseltskonnad, kruiisituristid aga ka välisajakirjanikud. Me pingutame selle nimel, et muuta Sinu ekskursioon elamuseks. Tule ja avasta Pärnu koos Pärnu Private Toursiga!

Pärnu Private Tours

Pärnu Private Tours on 2019. aastal loodud bränd, mille missiooniks on pakkuda põnevaid, kvaliteetseid ning mitmekesiseid ekskursioone Pärnu linnas ja maakonnas. Giid Veronika Meibaum on atesteeritud Romantilise Rannatee, Pärnu linna ning Pärnu Muuseumi giid. Meie kogemustepagasisi leidub nii sünnipäevaseltskondadele, kursusekokkutulekutele, kruiisituristidele kui ka välisajakirjanikele tehtud ekskursioone. Ekskursioonidele on oodatud kõik huvilised vanusest ja elukohast sõltumata. Meie tuure on võimalik tellida nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Teeme koostööd erinevate teenusepakkujate ning vajadusel ka teiste giididega, et pakkuda teile sobivat lahendust ja parimat elamust.

Veronika Meibaum

Atesteeritud giid
Olen erinevaid ekskursioone teinud juba üle seitsme aasta. Alustasin Romantilise Rannatee loodus- ja kultuurigiidina ning sealt tekkis soov hakata tegema ekskursioone ka Pärnu linnas. Alates 2019. aastast teen tuure oma brändi Pärnu Private Tours nime all.

Võta meiega ühendust